Video me e fundit nga ~ Seldi Qalliu ~ Çika e zemrës sime ~

Artiola Toska
 

Seldi Qalliu vjen me një super hit veror “Cika e zemrës sime”  një bashkëpunim me Supersonic Production dhe regjizorin Alexander.  Xhirimet e kësaj video jane realizuar ne Shkup. Seldi shfaqet ne rolin e nje studenti te mirenjohur qe dashuron nje vajze, por ajo eshte e lidhur me nje djale tjeter…

 Me poshte do te gjeni linkun per te shikuar videon ne kanalin tone ne Youtube.

Youtube: http://www.youtube.com/watch?v=ZbCg8b12h_c

Publishing : Super Sonic Shpk

All Rights Reserved (P) & (C) Super Sonic Shpk https://www.facebook.com/supersonictelevizion

2012

Leave a Reply

 

 
 
previous next
X