Permbledhja Hitet e Pranveres nga Supersonic

Artiola Toska
 

Shtepia Diskografike Super Sonic publikon permbledhjen me te fundit Hitet e Pranveres 2012, me kenget dhe hitet me te bukura te kesaj pranvere. Me kengetaret me te mire te muzikes shqiptare si:

  • Elvana Gjata
  • Anjeza Shahini
  • Rosela Gjylbegu & Sinan Vllasaliu
  • Redon Makashi
  • Mimoza Shkodra
  • Seldi Qalliu
  • Rezarta Shkurta
  • Rudina Delia
  • LRC

 

Ate mund ta gjeni ne te gjitha pikat e shitjes

Online ne: http://www.super-sonic.tv/?albums=hitet-e-pranveres-2012

Per ta blere ne Amazon: KLIKONI KETU

Per ta blere ne iTunes: KLIKONI KETU

Leave a Reply

 

 
 
previous next
X