Elvana Gjata, se afermi……

Artiola Toska
 

Jeni ne dijeni qe Elvana Gjata do te shfaqet tani afer me nje performance te jashtezakonshme ne nje videoklip te ri ?!

– Kenga ” Gjaku im” botuar qe prej gushtit te vitit 2011 po ben xhiron e botes ne dyqanet iTunes, Amazon, Napster, Nokia Store, Spotify etj.  si nje nga kenget me te shitura te albumit “Afer dhe larg”

Ne dt 28 prill ndiqeni ne televizionin “Super Sonic”…

 

Leave a Reply

 

 
 
previous next
X