ELVANA GJATA “GJAKU IM”

Artiola Toska
 

ELVANA GJATA “GJAKU IM”

Sot promo e videos  me te fundit te Elvanes…….
“Gjaku im” videoklipi me ri  i kengetares diva te muzikes shqiptare.
Ndiqeni ne SuperSonic Tv….
“Pro …Video” kompania shqiptare qe ka realizuar videon.
Klipi dhe kenga jane nje mesazh i bashkejeteses per te gjithe shqiptaret e nje gjaku ne mbare boten , ne 100 vjet Pavaresi te Shqiperise

Na ndiqni….

 

Kengen mund ta blini online ne:

iTunes: Kliko ketu

Amazon: Kliko ketu

 

Leave a Reply

 

 
 
previous next
X